|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Автомобільні підставки 2т, 278-423мм 11-751 від NEO - це набір з двох підставок, що характеризуються вантажопідйомністю 2 тонни та фіксатором висоти з храповим механізмом. Вони пропонують діапазон від 278 до 423 мм, що дозволяє працювати в 10 різних положеннях. Оснащені автоматичним блокуванням підйому, вони є гарантією безпеки та належного захисту автомобіля від падіння. Підставки використовуються для підтримки піднятих автомобілів або іншого обладнання. Завдяки міцній конструкції та відповідності сертифікації TÜV M+T вони стануть незамінними в будь-якій автомайстерні.
| Технічні характеристики | |
| Маса продукту | 5.1 кг |
| Маса нетто | 5052 г |
| Довжина загальна продукту | 278 мм |
| Ширина загальна продукту | 206 мм |
| Кількість елементів у наборі | 2 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь |
| Максимальна вантажопідйомність | 2 т |
| Висота максимальна | 423 мм |
| Висота мінімальна | 278 мм |
| Сертифікат TÜV Rheinland M+T | Так |
| Тип домкрату | підставки під автомобіль |
| Фіксатор висоти | Так |