|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Підйомник редуктора NEO з фіксуючою головкою - гідравлічний пристрій для підйому редукторів. Підйомник оснащений 2-ма болтами, що дає можливість регулювати нахил платформи для зручності монтажу та демонтажу редуктора. Фіксуючі ланцюги довжиною 600 мм забезпечують надійну фіксацію редуктора під час руху. Домкрат оснащений 4-ма металевими колесами та ручкою для зручного переміщення. Підйомник має двоступеневий циліндр, що приводиться в дію ножним насосом з аутригером для підйому коробки передач на висоту до 1760 мм. Максимальна вантажопідйомність - 500 кг.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 49160 г |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Максимальна вантажопідйомність | 0.5 т |
| Висота максимальна | 1760 мм |
| Висота мінімальна | 885 мм |
| Довжина ланцюга | 60 см |
| Кількість обертаних коліщат | 4 шт |
| Коліщата обертані | Так |