|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ударний дриль-шуруповерт SDS+ 900 Вт, 3,4 Дж, кейс 58G539 від GRAPHITE - це спеціалізований інструмент з патроном SDS+ потужністю 900 Вт з функціями свердління та ударного свердління. Він може свердлити отвори діаметром до 28 мм у бетоні та цеглі, 13 мм у сталі та 30 мм у дереві. Інструмент має реверс шпинделя, плавне регулювання швидкості та блокування вимикача для безперервної роботи. Під час свердління ударний дриль розвиває до 950 обертів на хвилину, а при переході в ударний режим - до 5300 ударів на хвилину (функція удару активується при притисканні свердла до просвердлюваної поверхні). Енергія удару інструменту становить 3,4 Дж. Зручна функція "клік" призначена для швидкого кріплення свердла. Зручна основна рукоятка інструменту покрита нековзною накладкою, завдяки чому він добре лежить в руці. До комплекту входять: додаткові свердла, свердлильний патрон, перехідник для патрона, обмежувач глибини свердління, поворотна допоміжна рукоятка, ємність для мастила та кейс для перенесення. Агрегат оснащений гнучким і міцним силовим кабелем з гумовим покриттям довжиною 3 м, який також призначений для професійного та промислового застосування, як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Відповідність європейським стандартам забезпечується сертифікацією СЕ. Продукт не доступний для продажу в Німеччині.
| Технічні характеристики | |
| Тип дрильового патрона | SDS Plus |
| Потужність | 900 Вт |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 102 дБ |
| Довжина шнуру | 3 м |
| Гарантія | 3-х річна |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 950 хв⁻¹ |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Кількість функцій | 4 |
| Максимальний діаметр свердлення у сталі | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердлення у металі | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердлення у бетоні | 30 мм |
| Енергія вдару | 3.4 Дж |
| Максимальна частота ударів | 5300 хв⁻¹ |
| Набір містить: | свердло по бетону |
| Набір містить: | Свердлильний патрон |
| Набір містить: | адаптер для ручки |
| валіза | Так |
| Декларація відповідності CE | Tak |