|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ударний дриль-шуруповерт GRAPHITE 800 Вт, 2,8 Дж, SDS+, кейс 58G538 - це спеціалізований інструмент потужністю 800 Вт SDS+ з функціями свердління, ударного свердління, довбання та безступінчастим регулюванням кута нахилу зубила для точного довбання. Він може свердлити отвори діаметром до 26 мм у бетоні та цеглі, 13 мм у сталі та 30 мм у дереві. Інструмент має реверс шпинделя, плавне регулювання швидкості та блокування вимикача для безперервної роботи. При свердлінні перфоратор розвиває до 1350 обертів на хвилину, а при переході в ударний режим - до 5500 ударів на хвилину. Енергія удару інструменту становить 2,8 Дж. Зручна основна рукоятка інструменту покрита нековзною накладкою, завдяки чому він добре лежить в руці. У комплекті додаткове свердло, свердлильний патрон, перехідник для патрона та кейс для перенесення. Агрегат оснащений гнучким і міцним силовим кабелем з гумовим покриттям довжиною 3 м, який також призначений для професійного та промислового застосування, як в приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Відповідність європейським стандартам забезпечується сертифікацією СЕ. Продукт не доступний для продажу в Німеччині.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 3280 г |
| Довжина загальна продукту | 385 мм |
| Ширина загальна продукту | 215 мм |
| Висота загальна продукту | 90 мм |
| Тип дрильового патрона | SDS Plus |
| Потужність | 800 Вт |
| Рівень звукової потужності (LWA) | 102 дБ |
| Довжина шнуру | 3 м |
| Гарантія | 3-х річна |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 1350 хв⁻¹ |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Кількість функцій | 4 |
| Максимальний діаметр свердлення у сталі | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердлення у металі | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердлення у бетоні | 26 мм |
| Енергія вдару | 2.8 Дж |
| Максимальна частота ударів | 5500 хв⁻¹ |
| Набір містить: | свердло по бетону |
| Набір містить: | адаптер для ручки |
| Набір містить: | Свердлильний патрон |
| валіза | Так |
| Декларація відповідності CE | Tak |