|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ящик інструментальний 540 мм 3 відсіки (ХЗСО) ЯЩ530-3 MTB540-3
| Кількість секцій: | 3 |
| Розмір малої секції: | 540х100х50 мм |
| Розмір великої секції: | 540х235х100 мм |
| Габарити ящика: | 540x235x150 мм |
| Тип | Ящик переносной |
| Количество отделений/карманов | 3 |
| Материал | Металл |
| Длина | 540 |
| Ширина | 235 |
| Высота | 150 |