|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Балонний газовий нагрівач 4600 Вт 90-119 від NEO TOOLS - це пристрій з номінальною потужністю 4600 Вт, що пропонує роботу на двох ступенях потужності (2800 Вт і 4600 Вт). Витрата газу становить 218 - 335 г / год при тиску газу 37 мбар. Він має рефлектор і газове сопло 0,9 мм. Дальність випромінювання обігрівача становить 1 м. Газовий радіатор NEO TOOLS оснащений ручним запалюванням, регулятором і шлангом довжиною 40 см. Він працює на бутані G30, пропані G31 або суміші бутану і пропану, які не входять до комплекту. Його розміри складають 34 x 13 x 40 см. Газовий обігрівач NEO TOOLS ідеально підходить для обігріву на відкритому повітрі.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 13 см |
| Ширина загальна продукту | 34 см |
| Висота загальна продукту | 40 см |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | алюміній |
| Потужність | 4600 Вт |
| Видаток газу | 335 г/год |
| Довжина шлангу | 40 см |
| Редуктор | Так |
| Пакування | картонна коробка |
| Тип палива | Бутан G30 або пропан G31 або суміш бутану та пропану |
| Діаметр сопла | 0.9 |
| Регулювання потужності | 2800ВТ/4600ВТ |