|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Передній велосипедний ліхтар, 200 лм 91-005 від NEO потужністю 5 Вт і максимальним світловим потоком 400 лм. Він має вбудований Li-Ion акумулятор 3,7 В ємністю 1200 мАг. Він має дальність освітлення 50-100 м і 4 режими роботи. Оснащений роз'ємом для зарядки типу micro USB з силіконовим ковпачком. Час заряджання - 2 години, а час роботи від світла - до 3 годин (залежно від режиму). Алюмінієвий корпус і ступінь захисту IPX4 захищають корпус від впливу навколишнього середовища. Ліхтар пропонується з USB-кабелем і кронштейном, який кріпиться до велосипеда за допомогою практичної кліпси з фіксатором. Пристрій забезпечує безпеку під час їзди в сутінках. Сильне та інтенсивне світло і великий діапазон освітлення також забезпечують хорошу видимість. Світильник марки NEO сертифікований за стандартом CE. Рекомендується для кур'єрів, які доставляють їжу, і для всіх велосипедистів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 80 г |
| Довжина загальна продукту | 100 мм |
| Ширина загальна продукту | 22 мм |
| Висота загальна продукту | 32 мм |
| Кількість елементів у наборі | |
| Діапазон | 100 м |
| Потужність | 5 Вт |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Тип джерела світла | СВІТЛОДІОД XPG |
| Ємність акумулятора | 1200 мАч |
| Напруга акумулятора | 4.2 В |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тривалість ладування акумулятора | 2ч |
| Набір містить: | кабель micro USB |
| світловий потік | 400 люмен |
| тривалість праці до | 3 год |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Зарядка через USB | Так |