|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Теплиця 46 х 24 х 80 см, плівка ПВХ, металоконструкція 15-910 від NEO - це розбірна теплиця для використання в закритих приміщеннях і на відкритому повітрі. Має стійку металеву конструкцію з порошковим покриттям та плівку ПВХ. Він має розміри 46 х 24 х 80 см. Легко збирається. Вона закривається на практичну блискавку, а передня частина теплиці може бути складена для полегшення роботи з рослинами. Фронтальний отвір має розмір 37 х 70 см. Теплиця обладнана трьома стелажами. Це буде сучасна та цікава альтернатива для всіх, хто мріє вирощувати власну зелень, фрукти чи овочі.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1120 г |
| Довжина загальна продукту | 24 см |
| Ширина загальна продукту | 46 см |
| Висота загальна продукту | 80 см |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | метал |
| Колір | прозорий |
| Кількість полиць | 3 шт |
| Матеріал обкладинки | Плівка ПВХ |
| összecsukható | Так |
| Тип закриття | блискавка |
| Ширина дверей | 37 см |
| Висота дверей | 70 см |