|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Теплиця 69 х 49 х 160 см, плівка ПВХ, металоконструкція 15-901 від NEO - це розбірна теплиця для використання в закритих приміщеннях і на відкритому повітрі. Має стійку металеву конструкцію з порошковим покриттям та плівку ПВХ. Він має розміри 69 х 49 х 160 см. Легко збирається. Закривається на практичну блискавку, а передня частина теплиці може бути складена для полегшення догляду за рослинами. Передній отвір має розміри 49 х 138 см. Теплиця обладнана чотирма стелажами. Це буде сучасна та цікава альтернатива для всіх, хто мріє вирощувати власну зелень, фрукти чи овочі.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 4118 г |
| Довжина загальна продукту | 49 см |
| Ширина загальна продукту | 69 см |
| Висота загальна продукту | 160 см |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | метал |
| Колір | прозорий |
| Кількість полиць | 4 шт |
| Матеріал обкладинки | Плівка ПВХ |
| összecsukható | Так |
| Тип закриття | блискавка |
| Ширина дверей | 49 см |
| Висота дверей | 138 см |