|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Трансформаторний паяльник 200 Вт, в корпусі 19-152 від NEO, з вбудованим пристроєм для заміни жала та можливістю швидкого нагрівання. Працює від мережі 230 В, 50 Гц і сертифікований CE. Виготовлений з довговічного міцного пластикового корпусу, він має ергономічну форму для зручності роботи. Рекомендується для м'якої пайки, особливо для роботи з деталями великого перерізу. Він має регулювання температури в трьох зонах: A -: 70-200 °C - для різання пінопласту, зона B: 201-350 °C - для стандартної пайки, зона C: 351-500 °С - для роботи по дереву. Оснащений штекером VDE та кабелем 1,5 м. Пропонується з практичним кейсом для перенесення, двома змінними наконечниками, паяльною пастою, ключем і олов'яним припоєм. Відмінний вибір для професіоналів і любителів "зроби сам".
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 900 г |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 200 Вт |
| Довжина шнуру | 1.5 м |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Діапазон робочих температур | 70°C - 500°C |
| Лампочка підсвітки | Так |
| Набір містить: | паста лютувальна 10г, лют олов’яний |
| Набір містить: | Наконечники для пайки 3 шт. |
| Тип лютувальника | трансформаторна |
| валіза | Так |
| час розігріву | 3 - 6 сек. |
| Декларація відповідності CE | Tak |