|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лютувальник трансформаторний TOPEX, потужність 150 Вт. Призначений до з’єднання металевих частин за допомогою люти, що топиться за низької температури, напр., сплаву цини зі свинцем, до «м’якого» лютування. Використовується насамперед до з’єднання елементів конструкції з більшим перетином, напр., електричних систем автомобілів, побутових електричних ланцюгів низької напруги та до інших робіт, що вимагають нагрівання до підвищеної температури. Має вбудовану лампочку для підсвічування місця лютування, що значно підвищує комфорт праці. Упаковується в практичну валізку, в наборі з лютувальною пастою та олов’яною циною (олов’яним лютом). Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Марка TOPEX адресована майстрам.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 280 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Сертифікат CE | Так |
| Потужність | 150 Вт |
| Довжина штанги | 66 мм |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Діапазон робочих температур | 400°C |
| Лампочка підсвітки | Так |
| Набір містить: | паста лютувальна 10г, лют олов’яний |
| Тип лютувальника | трансформаторна |
| Матеріал паяльника | мідь |