|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Лютувальник електричний TOPEX, робоча температура 410°C. Призначений до з’єднання металевих частин за допомогою люти, що топиться за низької температури, напр., сплаву цини зі свинцем, до «м’якого» лютування. Використовується в механіці, бляхарських і дахарських роботах. Використовується переважно для лютування листового металу, також у якості маркувального інструмента або для різання вінілових матеріалів. Відповідність європейським стандартам безпеки забезпечується сертифікатом CE. Марка TOPEX адресована майстрам.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 350 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Сертифікат CE | Так |
| Потужність | 150 Вт |
| Довжина штанги | 113 мм |
| Пакування | блістер |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Діапазон робочих температур | 410°C |
| Лампочка підсвітки | Ні |
| Тип лютувальника | опірна |
| Матеріал паяльника | нікельована мідь |