|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Будівельний осушувач повітря 1000 Вт 90-162 від професійного бренду NEO - це пристрій, призначений для будівельних і промислових робіт, де переважають складні умови і потрібні видимі швидкі результати. Осушувач потужністю 1000 Вт (макс. 1350 Вт) і об’ємом 60 дБ відводить 90 літрів вологи на день (30 ℃ і відносна вологість 80%). Він витримує потік повітря 500 м³ / год, має фільтр, який легко очищається, і холодоагент R290. Має практичну функцію автоматичного розморожування та постійного дренажу (відведення води перед гумовою трубкою). Це дозволяє програмувати до 24 годин на РК-моніторі. Оснащений зручними колесами та ручкою, він полегшує транспортування. Осушує площу до 310 м2. Працює при температурі від мінімум 5 до максимум 35 градусів Цельсія. Будівельний осушувач рекомендований для видалення води з підвалів, підсобних приміщень або будівельних майданчиків. Він захищає від розвитку цвілі і грибків і усуває наслідки затоплення або затоплення. Вага пристрою становить 48 кг при габаритах 480 х 405 х 910 мм. Для професійного використання.
| Технічні характеристики | |
| Маса продукту | 48 кг |
| Довжина загальна продукту | 40.5 см |
| Ширина загальна продукту | 48 см |
| Висота загальна продукту | 91 см |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 1000 Вт |
| Довжина шнуру | 1 м |
| Ступінь захисту | IP22 |
| Клас електроізоляції | I |
| Напруга живлення | 220-240 В ~50 Гц |
| На колесах | Так |
| Програматор | Так, 24 год. |
| Перекачуваний об’єм повітря | 500 м3/год |
| Холодоагент | R290 |
| Продуктивність осушувача | 90 l/24 год |
| Функція автоматичного розморожування | Так |
| Рівень звукового тиску (LPA) | 60 дБ |