|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Органайзер, 17.8 x 10.5 x 2.4 см. Органайзер виготовлений із пластику, практичний органайзер із перегородками, що уможливлює пристосування до індивідуальних потреб, із 10 регульованими перегородками. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 68 г |
| Довжина загальна продукту | 17.8 см |
| Ширина загальна продукту | 10.5 см |
| Висота загальна продукту | 2.4 см |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | пластик |
| Кількість перегородок | 10 шт |
| Регульовані перегородки | Так |
| Знімна кришка | Ні |
| Таця | Ні |
| Багаторівнева | Ні |