|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Дельта-шліфувальна машина 180 Вт, лапка 140 x 140 x 80 мм 59G336 від GRAPHITE - це інструмент потужністю 180 Вт з лапкою трикутної форми 140 x 140 x 80 мм і сумісним шліфувальним папером 140 x 140 x 97 мм. Він досягає швидкості 13 000 хв¹ і має амплітуду коливань 0,8 мм. У комплекті з шліфувальною машиною йдуть 3 ніжки, шліфувальний папір (9 штук) і патрубок. Вага машинки - 1 кг. Ця модель шліфувальної машини відрізняється неслизькою, зручною в роботі ручкою та системою пиловідведення. Він має практичний кабель живлення з гумовим покриттям довжиною 3 м. Це незамінний інструмент для шліфування, полірування та ефективного видалення іржі або фарби.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1290 г |
| Довжина загальна продукту | 255 мм |
| Ширина загальна продукту | 90 мм |
| Висота загальна продукту | 135 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 180 Вт |
| Довжина шнуру | 3 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Гарантія | 3-х річна |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Розмір стопи | 140 х 140 х 80 мм |
| Система кріплення наждачного паперу | липучка |
| Крок осциляції | 0.8 мм |
| Максимальна частота осциляцій | 13000 хв⁻¹ |
| Тип шліфувальної машини | осциляційна |
| Набір містить: | змінні лапки: трикутні, подовжені трикутні, подовжені прецизійні |
| Набір містить: | наждачний папір 9 шт. |
| Набір містить: | Контейнер для пилу |
| Декларація відповідності CE | Tak |