|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ножиці по металу TOPEX довжиною 300 мм - незамінний інструмент для різання листового металу товщиною до 1,5 мм. Рукоятка з гумовим покриттям надійно лежить в руці і не вислизає з неї. Гострі ріжучі кромки лез легко і безперешкодно ріжуть листовий метал. Він оснащений натяжною пружиною для відкриття губок, що значно полегшує роботу. Бренд TOPEX був створений з думкою про ентузіастів "зроби сам".
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 494 г |
| Довжина загальна продукту | 320 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| По листовому металу | Так |
| До арматури | Ні |
| Держатель | гумований |
| Діаметр різання | 1.2 мм |
| Максимальна глибина різання | 1.2 мм |
| Голівка виготовлена з хроммолібденової сталі | Ні |
| Голівка вигнута | Ні |