|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Обрізувач до сталевих дроту і тросів NEO розміром 190 мм. Загартовані губки ріжуть сталевий дріт із максимальним діаметром до 1,5 мм і сталеві троси з максимальним діаметром до 4,0 мм. Високоґатункова хромванадієва сталь забезпечує надійність губок на довгі роки. Ергономічне руків’я, вкрите ПВХ, додає комфорту під час користування. Якість інструменту підтверджена сертифікатом TÜV і 25-річною гарантією виробника. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 190 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| По металу | Так |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь хромово-ванадієва (CrV) |
| Держатель | гумований |
| Загартовані губки | Так |
| Максимальний діаметр дроту | 1.5 мм |
| По алюмінію | Ні |
| По міді | Ні |
| Максимальний діаметр волосіні | 4 мм |
| Сертифікат TÜV Rheinland M+T | SD/84963297 |