|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Газовий обігрівач NEO 50 кВт 90-085 від NEO потужністю 50 кВт, оснащений п'єзорозпалом та регулятором тиску газу. Має вентилятор з повітряним потоком 1000 м3/год. Працює на газі пропан-бутан, має витрату 3,63 кг/год. Працює під тиском 1,5 бар. Обігрівач призначений для перенесення і не має коліс. Простий у використанні, з довговічною, захищеною та надійною конструкцією. Має захист від перегріву та витоку газу, що робить його значно безпечнішим у використанні. Комплектується шлангом довжиною 1,5 м. Його вага становить 7,5 кг, а габарити - 410 х 670 х 245 мм. Він буде незамінним для обігріву житла, офісу чи будь-якого ділового приміщення.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 7500 г |
| Довжина загальна продукту | 670 мм |
| Ширина загальна продукту | 245 мм |
| Висота загальна продукту | 410 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 50 кВт |
| Видаток газу | 3.63 кг/год |
| П’єзопідпал | Так |
| Довжина шнуру | 1.3 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Тип палива | пропан-бутан |
| Набір містить: | редуктор тиску, шланг 1.5 м |
| захист від перегріву | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 1000 м3/год |
| Тиск подачі газу | 1.5 бар |