|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Керамічний електронагрівач NEO PTC 90-064 потужністю 5 кВт, оснащений термостатом і перемикачем регулювання потужності. Він має вентилятор з повітряним потоком 588 м3/год. Він створює низький рівень шуму і не споживає багато енергії, характеризуючись достатнім ККД. Регульований кут нахилу та міцна і довговічна конструкція розширюють можливості приладу та підвищують його комфорт. Керамічний нагрівальний елемент також характеризується тривалим терміном служби. Обігрівач марки NEO рекомендується для таких приміщень, як гаражі, домогосподарства, майстерні та магазини. Він має розміри 340 x 242 x 300 мм. Цей виріб підходить лише для періодичного використання або для використання в добре ізольованих приміщеннях.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 4220 г |
| Довжина загальна продукту | 242 мм |
| Ширина загальна продукту | 300 мм |
| Висота загальна продукту | 340 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 5 кВт |
| Довжина шнуру | 1.4 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 380-400В~50Гц |
| Термостат | Так |
| Перемикач регулювання потужності | Так |
| Регульований кут встановлення | Так |
| Функція вентиляції | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 588 м3/год |