|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Електрообігрівач 90-069 є переносним джерелом тепла, який призначений для обігріву таких приміщень, як майстерні, гаражі, побутові приміщення, магазини. Нагрівальний елемент приладу виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує захист від перегріву. Клас водонепроникності IPX4 дозволяє використовувати пристрій у вологих і мокрих з'єднаннях. Обігрівач має ізольовану пластикову ручку для зручного перенесення. Металевий корпус з порошковим покриттям захищає пристрій від іржавіння. Обігрівач характеризується високою продуктивністю при невеликій займаній площі. Особливості: потужність 5 кВт; нагрівальний елемент: нержавіюча сталь; регульований термостат; регульований кут нахилу; захист від перегріву; вентилятор; повністю металевий корпус; міцна і довговічна конструкція; ізольована, безпечна ручка; портативний, окремо стоячий.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 6440 г |
| Довжина загальна продукту | 330 мм |
| Ширина загальна продукту | 290 мм |
| Висота загальна продукту | 360 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 5 кВт |
| Довжина шнуру | 1.4 м |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 380-400В~50Гц |
| Термостат | Так |
| Перемикач регулювання потужності | Так |
| Регульований кут встановлення | Так |
| захист від перегріву | Так |
| Функція вентиляції | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 366 м3/год |