|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Електрообігрівач 90-066 є переносним джерелом тепла, який призначений для обігріву таких приміщень, як майстерні, гаражі, побутові приміщення, магазини. Нагрівальний елемент приладу виготовлений з нержавіючої сталі, що забезпечує захист від перегріву. Обігрівач має ізольовану пластикову ручку для зручності перенесення. Металевий корпус з порошковим покриттям захищає пристрій від іржавіння. Агрегат характеризується високою продуктивністю при невеликих габаритах. Особливості: потужність 3 кВт; нагрівальний елемент: нержавіюча сталь; регульований термостат; захист від перегріву; вентилятор; повністю металевий корпус; міцна і довговічна конструкція; зручна, ізольована, безпечна ручка; портативний, окремо стоячий.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 3050 г |
| Довжина загальна продукту | 220 мм |
| Ширина загальна продукту | 195 мм |
| Висота загальна продукту | 275 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 3 кВт |
| Довжина шнуру | 1.4 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Термостат | Так |
| захист від перегріву | Так |
| Функція вентиляції | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 291 м3/год |