|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Керамічний електрообігрівач PTC, 2 кВт 90-060 від NEO - це портативне джерело тепла, призначене для обігріву таких приміщень, як майстерні, гаражі, домогосподарства та магазини. Керамічний нагрівальний елемент і потужна подача повітря забезпечують швидке нагрівання на велику відстань при низькому рівні шуму. Обігрівач має ізольовану пластикову ручку для зручного використання. Корпус з порошковим покриттям захищає пристрій від іржі. Прилад має потужність 2 кВт і довговічний нагрівальний елемент PTC. Регульований термостат і вимикач дозволяють обігрівачу адаптуватися до змін температури навколишнього середовища, а вентилятор впливає на відсутність утворення пари, неприємних запахів або вологи. Обігрівач відрізняється підвищеною безпекою використання - пристрій автоматично вимикається при перекиданні. Має низький рівень шуму. Він економічний у використанні, а його міцна і довговічна конструкція прослужить багато сезонів. Цей виріб підходить лише для періодичного використання або для використання в добре ізольованих приміщеннях.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1460 г |
| Довжина загальна продукту | 140 мм |
| Ширина загальна продукту | 216 мм |
| Висота загальна продукту | 265 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2 кВт |
| Довжина шнуру | 1.2 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Термостат | Так |
| Функція вентиляції | Так |
| Автоматичне вимикання після перекидання | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 139 м3/год |