|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Масляний водонагрівач NEO 30 кВт, бак 38 л, колеса 90-081 від NEO потужністю 30 кВт, оснащений термостатом і перемикачем регулювання температури. Має вентилятор з повітряним потоком 750 м3/год. Працює на парафіні або дизельному паливі з витратою 2,8 л/год. Паливний бак має ємність 34 л. Нагрівач призначений для перенесення і не має коліс. Простий у використанні, з міцним металевим корпусом і надійною конструкцією. Датчик полум'я відключає живлення при виявленні нестачі масла, а світловий індикатор несправності сприяє безпеці використання пристрою. Обігрівач оснащений кабелем довжиною 1,3 м. Його вага становить 20 кг, а розміри - 495 х 900 х 420 мм. Він буде незамінним на будівельних майданчиках, в залах і на складах.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 19500 г |
| Довжина загальна продукту | 900 мм |
| Ширина загальна продукту | 420 мм |
| Висота загальна продукту | 495 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 30 кВт |
| Довжина шнуру | 1.3 м |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Об’єм бензобаку | 34 л |
| Тип палива | Дизель - Гас |
| Видаток палива | 2.8 л/год |
| Термостат | Так |
| На колесах | Так |
| Перекачуваний об’єм повітря | 750 м3/год |
| Індикатор рівня палива | Так |