|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Масляний нагрівач 2500 Вт 11 ребер 90-153 від NEO TOOLS - це пристрій, що пропонує 3 ступені нагріву: 1000, 1500 і 2500 Вт. Оснащений 11 ребрами розміром 120 x 500 мм. Нагрівач має вимикач зі світловим індикатором і регульований терморегулятор. Завдяки захисту від перегріву і перекидному вимикачу, він сприяє безпеці його використання. Масляний нагрівач NEO TOOLS оснащений ручкою, колесами для зручного переміщення та тримачем кабелю (довжина кабелю 1,35 м). Він адаптований до стандартної електромережі 230 В 50 Гц. Добре підійде для обігріву невеликих приміщень.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2500 Вт |
| Довжина шнуру | 1.35 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Термостат | Так |
| На колесах | Так |
| Регулювання потужності | 1000W/1500W/2500W |
| Автоматичне вимикання після перекидання | Так |
| захист проти перегрів | Так |
| Поверхня нагріву | 30 |
| Кількість ребер | 11 шт |