|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
9-реберний масляний нагрівач 2000 Вт 90-152 від NEO TOOLS - це пристрій, що пропонує 3 ступені нагріву: 800, 1200 і 2000 Вт. Оснащений 9 ребрами розміром 120 x 500 мм. Нагрівач має вимикач зі світловим індикатором і регульований терморегулятор. Завдяки захисту від перегріву і перемикачу нахилу впливає на безпеку його використання. Масляний нагрівач NEO TOOLS оснащений ручкою, коліщатками для зручного переміщення та тримачем для кабелю (довжина кабелю 1,35 м). Він адаптований до стандартної електромережі 230 В 50 Гц. Добре підійде для обігріву невеликих приміщень.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 235 мм |
| Ширина загальна продукту | 365 мм |
| Висота загальна продукту | 545 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2000 Вт |
| Довжина шнуру | 1.35 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Термостат | Так |
| На колесах | Так |
| Регулювання потужності | 800/1200/2000W |
| Автоматичне вимикання після перекидання | Так |
| захист проти перегрів | Так |
| Поверхня нагріву | 25 |
| Кількість ребер | 9 шт |