|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Конвекторний обігрівач з терморегулятором 2000 Вт стандарт 90-154 від NEO TOOLS - це пристрій, призначений для ефективного обігріву невеликих побутових, офісних або виробничих приміщень. Оснащений термостатом, він має 3 ступені нагріву, забезпечуючи потужність 750 Вт, 1250 Вт і 2000 Вт. Конвекторний обігрівач NEO TOOLS має практичний світловий індикатор потужності та захист від перегріву, що значно підвищує комфорт його використання. Завдяки ручці для перенесення його легко транспортувати. Конвекторний обігрівач NEO TOOLS з кабелем 1,4 м характеризується універсальністю використання та надійністю на довгі роки.
| Технічні характеристики | |
| Довжина загальна продукту | 530 мм |
| Ширина загальна продукту | 195 мм |
| Висота загальна продукту | 383 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2000 Вт |
| Довжина шнуру | 1.4 м |
| Пакування | картонна коробка |
| Термостат | Так |
| Регулювання потужності | 750ВТ/1250ВТ/2000ВТ |
| захист проти перегрів | Так |
| Поверхня нагріву | 25 |