|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Інфрачервоний обігрівач 2000Вт, IP65, нагрівальний елемент золота галогенна лампа, пульт ДУ, регулювання потужності 2 рівня 90-030 від NEO - це інфрачервоний прилад, який перетворює електроенергію в тепло. Має два рівні потужності 1000/2000 Вт і дозволяє обігрівати приміщення площею до 18 кв.м. Час світіння - до 6000 годин. Інфрачервоний обігрівач призначений для кріплення на стіну, стелю або для розміщення на підставці (не входить до комплекту). Рекомендується для застосування на відкритому повітрі та в приміщеннях. Корпус має захист від бризок IP65 та оснащений запобіжним вимикачем. Напруга, необхідна для роботи - 220-240 В/50 Гц. Пропонований інфрачервоний прилад має нагрівальний елемент з галогенною лампою золотистого кольору. Пропонується в комплекті з пультом дистанційного керування, кронштейном для кріплення та багатомовною інструкцією. Інфрачервоний обігрівач марки NEO відрізняється невеликими габаритами, елегантним дизайном та екологічною технологією, що відповідає потребам споживачів. Рекомендується для використання в побуті, ресторані або офісі.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1630 г |
| Довжина загальна продукту | 622 мм |
| Ширина загальна продукту | 105 мм |
| Висота загальна продукту | 72 мм |
| Кількість елементів у наборі | 1 шт |
| Потужність | 2000 Вт |
| Довжина шнуру | 1.9 м |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Пакування | картонна коробка |
| Напруга живлення | 230 В ~50 Гц |
| Тривалість світіння | 6000 год |
| дистанційне керування | Так |
| Застосування | всередині і зовні |
| площа обігріву | 18 м2 |
| для монтажу | настінного, стельового чи штативного |
| Регулювання потужності | 1000Вт/2000Вт |
| нагріваючий елемент | галогеновий з низьким вмістом золота |