|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Гайковерти NEO - це набір з 4-х частин, призначений для розрізання пошкодженої гайки. Елементи виготовлені зі сталі. Набір упакований у футляр.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1218 0.001218 |
| Кількість елементів у наборі | 4 4 |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Набір містить: | 4 4 |
| Набір містить: | отвір 9 - 12 мм/ключ 12 мм |
| Набір містить: | отвір 12 - 16 мм/ключ 14 мм |
| Набір містить: | отвір 16 - 22 мм/ключ 19 мм |
| Набір містить: | отвір 22 - 27 мм/ключ 21 мм |
| валіза | Так |