|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір накидних ключів 3/8" NEO (арт. 84-239) складається з 22 елементів, виготовлених із високоякісної хромванадієвої сталі. До складу набору входить тріскотка, що характеризується западковим (храповим) механізмом (72 зубці) із подовженим ресурсом. Набір містить багатий вибір шестигранних насадок (розмірами від 6 до 24 мм). Доповненням є зручні подовжувачі, наскрізна ручка та шарнір. Набір постачається в ложементі, розміри якого пасують до шухляд інструментальних шаф NEO 84-221 i 84-222. Надійність продукту підтверджується 25-річною гарантією. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1524 г |
| Кількість елементів у наборі | 22 шт |
| Розмір повідного квадрату | 3/8" |
| Насадка | шестигранний |
| Матеріал виготовлення насадки | сталь хромово-ванадієва (CrV) |
| Тріскотка у наборі | 1 |
| Подовжувач у наборі | 1 |
| Насадка у комплект | 18 |
| Шарнір у наборі | 1 |
| Тріскотка у наборі | 3/8", 72 зубці |
| Подовжувач у наборі | 75 мм |
| Насадка у комплект | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24 мм |
| Шарнір у наборі | 3/8", універсальний |
| Продукт у ложементі | Так |
| Тип насадки - довга/коротка | короткий |