|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір торцевих ключів 1/2” TOPEX широко застосовується у дрібних монтажних роботах, ремонті автотранспортних засобів і обладнання, а також інших роботах вдома та в гаражі кожного майстра. Всі елементи виготовлені з високоякісної хромванадієвої сталі, що забезпечує подовжений термін експлуатації інструментів. В наборі міститься тріскотка з ергономічною пластиковою ручкою, вкритою протиковзним матеріалом, що забезпечує безпеку та комфорт під час експлуатації, а також 10 шестигранних насадок. Увесь набір постачається на практичній пластиковій зачіпці. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1166 г |
| Кількість елементів у наборі | 11 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь хромово-ванадієва (CrV) |
| Пакування | плічка |
| Розмір повідного квадрату | 1/2" |
| Тріскотка у наборі | 1 шт |
| Насадка у комплект | 10 шт |
| Тріскотка у наборі | 1/2", 190 мм, 24 зубця, двокомпонентне руків’я, перемикач реверсу |
| Насадка у комплект | шестигранні, розміри:: 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 24 мм |