|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Туристичний посуд 3-в-1 NEO 63-145 - це казанок, сковорідка та чайник, призначений для кемпінгу та відпочинку на природі. Набір важить всього 616 г, завдяки використанню міцного та легкого матеріалу - анодованого алюмінію. Посуд схвалений LFGB для контакту з харчовими продуктами. Вони також мають складні практичні ізольовані ручки. Каструля має ємність 1,7 літра, діаметр 173 мм та висоту 122 мм. Чайник ємністю 0,8 л має розміри - 152 мм в діаметрі та 96 мм у висоту. Сковорідка ємністю 0,7 л має висоту 48 мм та діаметр 178 мм. Це відмінний асортимент туристичного посуду від бренду NEO для різноманітних експедицій.
| Технічні характеристики | |
| Кількість елементів у наборі | 3 3 |
| Матеріал виготовлення продукту | алюміній анодований |
| Набір містить: | горшик |
| Набір містить: | чайник |
| Набір містить: | сковорідка |
| Сертифікат відповідності харчового контакту LFGB | Так |
| Складна ручка | Так |
| Ємність каструлі | 1.7 1700.000000 |
| Місткість каструлі | 0.7 700.000000 |
| Місткість чайника | 0.8 800.000000 |
| Діаметр горщика | 173 мм |
| Діаметр сковорідки | 178 мм |
| Діаметр чайника | 152 мм |
| Висота сковорідки | 48 мм |
| Висота горщика | 122 мм |
| Висота чайника | 96 мм |
| Ізольовані ручки | Так |