|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір накидних ключів NEO (арт. 08-677) ― це комплект інструментів розміром ½” і 3/8”, укладених у міцній і зручній металевій валізі з витисненим логотипом. До його складу входять 28 елементів, виготовлених із високоякісної хромванадієвої сталі. Це ідеальний набір для гаражів і СТО, а також усім користувачам, яким окрім універсальності інструменту конче потрібен повний комплект насадок до свічок запалювання. До складу комплекту входять 4 насадки до свічок: 16 мм (шестигранник), 18 мм (шестигранник), 21 мм (шестигранник) і новинка: дванадцятигранна тонкостінна насадка 14 мм (у тому до деяких двигунів марок BMW і Citroën). Склад набору дозволяє миттєво скомпонувати з доступних елементів шпильковий ключ до свічок, який ідеально пасує до двигуна конкретного типу. Перелік шестигранних насадок починається від розміру 8 мм, що підвищує практичність набору. Тріскотка ½” має вигнуте руків’я на 72 зубці, завдяки чому існує можливість працювати у місцях з обмеженим доступом (пересування собачки (западки) відбувається вже при оберті на 5 градусів). Всі елементи набору розміщені в пластиковому ложементі. Якість і надійність інструменту підтверджена 25-річною гарантією та міжнародним сертифікатом TÜV. Марка NEO відповідає очікуванням професіоналів.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 4975 г |
| Кількість елементів у наборі | 28 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь хромово-ванадієва (CrV) |
| Пакування | рукав (із картону) |
| Розмір повідного квадрату | 3/8" й 1/2" |
| Тріскотка у наборі | 1 шт |
| Подовжувач у наборі | 3 шт |
| Насадка у комплект | 20 шт |
| Адаптер у наборі | 2 шт |
| Шарнір у наборі | 2 шт |
| Тріскотка у наборі | 1/2”, 72 зубців |
| Подовжувач у наборі | 1/2”, 125 мм |
| Подовжувач у наборі | 1/2”, 254 мм |
| Подовжувач у наборі | 3/8”, 254 мм |
| Насадка у комплект | насадки шестигранні 1/2", 16 шт.: 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм |
| Насадка у комплект | насадки до свічок 1/2", шестигранні, 2 шт.: 16 мм й 21 мм |
| Насадка у комплект | насадки до свічок 3/8" 2 шт.: 14 мм (дванадцятигранна), 18 мм (шестигранна) |
| Адаптер у наборі | адаптер 1/2” – 3/8” |
| Адаптер у наборі | адаптер 3/8” – 1/2” |
| Шарнір у наборі | 3/8", універсальний |
| Шарнір у наборі | 1/2", універсальний |
| валіза | Так |