|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір пневмоінструменту TOPTUL GDAI2701 1/2" 27ед.
Пневмогайковерт TOPTUL KAAA1640 приєднувальний квадрат 1/2", з максимальним створюваним зусиллям 813N/m, і швидкістю обертання 8000об/хв, з висновком повітря з нижньої частини ручки і шумоглушників.
| Максимальне зусилля: | 813 N/m |
| Швидкість обертання: | 8000 об./хв |
| Квадрат валу: | 1/2 дюйма |
| Витрата повітря: | 113,27 л/хв |
| Вхід повітря: | 1/4 дюйма |
| Повітряний шланг: | Ø 3/8 дюйма |
| Розміри: | 191 мм |
| Вага: | 6,2 кг |
| Ключові особливості: | Реверс |
| Тип пневмогайковерта | Прямой |
| Максимальный крутящий момент | 813 |
| Максимальное количество оборотов | 8000 |
| Рабочее давление | 6.2 |
| Расход воздуха | 113 |
| Диаметр входного штуцера | 1/4" |
| Вес | 6.2 |
| Гарантийный срок | 12 |
| Реверс | Да |
| Ударный режим | Да |
| Кейс в комплекте | Да |
| Набор насадок | Да |
| Тип | Гайковерты |
| Питание | Сжатый воздух |
| Скорость вращения | 8000 об/мин |
| Тип патрона | Квадрат |
| Ключевые особенности | Реверс |