|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Торцеві ключі для масляних фільтрів - набір з 30 шт. NEO для професійних майстерень і автосервісів, а також для просунутих любителів. Набір торцевих ключів з накидною конструкцією. Використовуються для відкручування металевих масляних фільтрів в автомобілях. Крім ключів, до набору входять регульований тригранний ключ і перехідник з діапазоном від 3/8" до 1/2". Набір поставляється в спеціальному кейсі, кожна деталь має підписане місце, що дозволяє легко тримати речі в порядку і швидко знаходити потрібний вам торцевий ключ.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 3924 г |
| Кількість елементів у наборі | 30 шт |
| Пакування | картонна коробка |
| Кількість редукторів у наборі | 1 |
| Насадка у комплект | 28 |
| Насадка у комплект | 6 кут: 66 мм |
| Насадка у комплект | 8 кут: 76 мм |
| Насадка у комплект | 10 кут: 92 мм |
| Насадка у комплект | 12 кут: 76 мм |
| Насадка у комплект | 14 кутів: 65, 66, 67, 68, 73, 76 мм |
| Насадка у комплект | 15 кут: 74, 75, 77, 78, 80, 82, 90, 93, 95, 100, 106, 108 мм |
| Перехідники-редуктор | 1/2" F x 3/8" M |
| Насадка у комплект | 16 кут: 86 мм |
| Насадка у комплект | 18 кут: 86, 96 мм |
| Насадка у комплект | 30 кут: 76 мм |
| Набір містить: | ключ розвідний із 3 захватми |
| валіза | Так |
| Насадка у комплект | 36 кут: 93 мм |
| Насадка у комплект | Кут 45: 93 мм |