|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Торцеві ключі для масляних фільтрів - набір з 16 шт. NEO для професійних майстерень і автосервісів і для просунутих любителів. Набір торцевих ключів з накидною конструкцією. Застосовуються для відкручування металевих масляних фільтрів в автомобілях. Крім ключів, в комплекті є редукція з діапазоном від 3/8" до 1/2". Набір знаходиться у спеціальному кейсі, кожна деталь має підписане місце, що дозволяє легко тримати речі в порядку та швидко знаходити потрібну розетку.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 1712 г |
| Кількість елементів у наборі | 16 шт |
| Пакування | картонна коробка |
| Кількість редукторів у наборі | 1 |
| Насадка у комплект | 14 |
| Насадка у комплект | 14 кутів: 65, 67, 68, 76 мм |
| Насадка у комплект | 15 кутник: 74, 75, 77, 80, 82, 90, 93, 100 мм |
| Насадка у комплект | 30 кут: 76 мм |
| Насадка у комплект | 36 кут: 93 мм |
| Перехідники-редуктор | 1/2" F x 3/8" M |
| Набір містить: | ключ розвідний із 3 захватми |
| валіза | Так |