|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Набір торцевих ключів 1/2” TOPEX складається з 21 елементу, упорядкованого в зручній пластиковій валізці. Всі елементи виготовлені з високоякісної хромванадієвої сталі, що забезпечує подовжений термін експлуатації інструментів. У наборі представлені, між іншим, широка гама насадок, популярних викруткових наконечників, руків’я для наконечників і дві тріскотки. Набір широко застосовується у дрібних монтажних роботах, ремонті автотранспортних засобів і обладнання, а також інших роботах вдома та в гаражі кожного майстра. Марка TOPEX адресована майстрам, які займаються дрібним ремонтом.
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 2472 г |
| Кількість елементів у наборі | 21 шт |
| Пакування | валізка пластикова |
| Розмір повідного квадрату | 1/2" |
| Тріскотка у наборі | 1 шт |
| Подовжувач у наборі | 2 шт |
| Насадка у комплект | 16 шт |
| вороток у наборі | 1 шт |
| Шарнір у наборі | 1 шт |
| Тріскотка у наборі | 1/2" |
| Подовжувач у наборі | 1/2", 75, 125 мм |
| Насадка у комплект | 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 27, 30, 32 мм |
| вороток у наборі | 1/2", ручка наскрізна типу «T» |
| Шарнір у наборі | 1/2", універсальний |
| валіза | Так |