|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Ключі торцеві 3, 4", набір 20 шт., тріскотка 490 мм, 24 зубці, перемикач напрямку обертання, вороток із рухомим квадратом 450 мм, 2 шт. подовжувачів 100, 200 мм, 16 шт. шестигранних насадок, розміри: 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 46, 48, 50 мм, сталь CrV, металева валіза
| Технічні характеристики | |
| Маса нетто | 10540 г |
| Кількість елементів у наборі | 20 шт |
| Матеріал виготовлення продукту | сталь хромово-ванадієва (CrV) |
| Пакування | валіза металева |
| Розмір повідного квадрату | 3/4" |
| Тріскотка у наборі | 1 шт |
| Подовжувач у наборі | 2 шт |
| Насадка у комплект | 16 шт |
| вороток у наборі | 1 шт |
| Тріскотка у наборі | 3/4", 490 мм |
| Подовжувач у наборі | 100, 200 мм |
| Насадка у комплект | шестигранні, розміри:: 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 41, 46, 48, 50 мм |
| вороток у наборі | вороток із рухомим квадратом 450 мм |
| валіза | Так |